Turbinos remontas Kaune

Turbinos remontas Kaune - Modernus turbinų restauravimo centras

Turbinos remontas KauneTurbinos remontas Kaune atliekamas pagal visus technologinius reikalavimus. Remontuojame lengvųjų automobilių, sunkvežimių ir specialios technikos visų rūšių turbokompresorius ( turbinas ) bei elektroninius aktuatorius. Įmonėje dirba tik kvalifikuoti specialistai, puikiai išmanantys savo darbą. Kiekvieno turbokompresoriaus remontui naudojamos aukščiausios kokybės dalys ir speciali įranga.

Turbinų remontas Kaune atliekamas naudojant profesionalią įrangą ir medžiagas. Priimame remontui tiek automobilius su sugedusiais turbokompresoriais, tiek nuimtas turbinas, taip pat priimame turbinas iš kitų miestų per siuntų kurjerius. Turbinos remontas prasideda nuo turbokompresoriaus išardymo: Šerdies ardymas turi būti atliekamas tam tikra tvarka ir su specialiais įrankiais. Turbokompresoriaus ardymas tai 20% remonto. Neteisingai ardant turbokompresorių galima sugadinti kai kurias detales ir turbokompresoriaus suremontuoti nebepavyks. Išardžius turbokompresoriaus šerdį visos jo dalys valomos ir plaunamos. Po plovimo detalės matuojamos ir nusprendžiami tolimesni remonto veiksmai.

Turbokompresoriaus kokybė

Turbokompresorius yra agregatas su labai dideliais darbiniais greičiais, galiomis ir temperatūromis. Eilinio lengvojo automobilio turbokompresoriaus sukimosi greitis siekia 150 000 aps/min, kai kada iki 200 000 aps/min-esant tokiems greičiams, lemiami faktoriai yra gera detalių būklė kvalifikuotas remontas ir geras balansavimas.

Turbinų remontas kaina

Turbinos remonto kaina tiesiogiai priklauso nuo to, kokios dalys bus keičiamos naujomis

Visų turbokompresorių šerdis (kartridžus) „Global Turbocharger Solutions“ montuoja į VSR 400 „Turbotechnics“ stendą, kuriame imituojamas turbo kompresoriaus darbas. Čia turbokompresorius sukamas visame darbo diapazone, eliminuojamas rezonansinis disbalansas, kuris paprastai atsiranda turbokompresoriui sukantis virš 30000 aps/min. Šis stendas yra tapęs savotišku kokybės etalonu.

Turbinų remontas mūsų servise Kaune atliekamas šia darbų seka

1. Išardomas turbokompresorius.
2. Turbinos dalys kruopščiai išvalomos specialiomis medžiagomis siekiant pašalinti įvarius nešvarumus pvz. rūdis, pridegusius tepalus, suodžius ir t.t.
3. Įvertinami atskirų turbinos detalių nusidėvėjimas, specialia įranga patikrinami turbinos parametrai, vertinama turbinos būklė.
4. Įvertinus turbinos parametrus, detalės kurios neatitinka keliamų reikalavimų yra keičiamos naujomis.
5. Turbokompresoriaus rotorius balansuojamas dinaminio balansavimo mašinoje.
6. Galutinai surinktas turbokompresorius yra patikrinamas darbinėje aplinkoje.
7. Turbina atiduodama klientui.

Restauruotos turbinos

Nuo - 140 €

Kiekvienas turbokompresorius restauruojamas pagal aukščiausius reikalavimus.

 • 12 mėn. garantija
 • Subalansuota VSR 400 stendu
 • Sureguliuota VNTA stendu
 • Konsultacija telefonu
 • Montavimo instrukcija

Naujos turbinos

Nuo - 210 €

Naujas turbokompresorius. Honeywell Turbo technologies (Garrett), Cummins Turbo Technologies (Holset) ir Vokietijos kompanijos BorgWarner (Schwitzer, KKK).

 • 12 mėn. garantija
 • Konsultacija telefonu
 • Montavimo instrukcija

Turbinų kartridžai

Nuo - 80 €

Turbinos kartridžo pagalba, turbinos remontas yra prieinamas kiekvienam servisui, arba privačiam asmeniui.

 • 12 mėn. garantija
 • Subalansuota VSR 400 stendu
 • Išsami techninė informacija
 • Konsultacija telefonu
 • Montavimo instrukcija
Turbinų remontas Kaune

Turime 10 metų patirtį remontuojant turbinas. Tai leidžia ne tik kokybiškai atstatyti patį turbokompresorių, bet ir rasti tikslią gedimo priežastį !  kai kurie automobiliai turi tipinių problemų sutepimo sistema (užakę tepalo paėmėjai ar turbinos tepimo vamzdžiai), arba – atpleišėjančiu įsiurbimo kolektorius ir t.t. Nustatydami tikslią gedimo priežastį ir ją pašalindami užtikriname, kad gedimas nepasikartos !

Dažnai turbinos gedimas yra tik pasekmė

Paprastai turbokompresoriaus gedimas yra tik pasekmė, sukelta kitų priežasčių. Turbina gali sugesti dėl daugelio priežąsčių. Ir jeigu jų nepašalinsime, tai nutiks vėl… tik laiko klausimas, kada turbina vėl suges. O šitas reiškinys labai dažnas ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse.

Jūsų automobiliui reikalingas turbinos remontas Kaune ? Turbinų remonto centras Kaune turi reikalingą diagnostikos įrangą testuoti turbokompresorius, todėl galime garantuoti itin kokybišką turbinų remontą. Jei manote, jog Jums reikalingas turbinų remontas Kaunee, atvykite pas mus ir identifikuosime galimas problemas bei rasime jų sprendimo būdus.

Dažniausi turbinos gedimai

Turbinų restauravimas dažniausiai reikalingas nutikus šioms problemoms

 • Trūkęs turbinos korpusas
 • Pažeista turbinos sparnuotė
 • Susidėvėję guoliai
 • Sudilusi turbinos ašelė
 • Pažeista turbinos ašelė